vstupenky online
sk
STREDISKO ZATVORENÉ
8.6. 2024 štartujeme letnú sezónu!
STREDISKO ZATVORENÉ
8.6. 2024 štartujeme letnú sezónu!

Ubytovanie

Pozrite si možnosti ubytovania v okolí strediska MÝTO SKI & BIKE, vrátane jedinečného Hotela Partizán**** na Táloch.

Zažite maximálny komfort a pohodlie v Hoteli Partizán****, ktorý je prvou možnosťou ubytovania v MÝTO SKI & BIKE. Náš partnerský hotel sa nachádza v stredisku Tále v srdci Slovenska a ponúka množstvo štýlových a priestranných izieb. 

 

Všetci hostia ubytovaný v hoteli majú 50% zľavu na skipasy v stredisku MÝTO SKI & BIKE. Vďaka zabezpečenému skibusu priamo spred hotela do lyžiarskeho strediska si môžete užiť bezproblémový zážitok z lyžovania.

Ubytujte sa

štýlovo v Hoteli Partizán****

Objavte naše izby a apartmány, ktoré spájajú štýl s prírodou v duchu hesla “hotel v lese a les v hoteli”.  

Prirodzené materiály ako drevo a kameň dodávajú našim elegantným izbám osobitý šarm a vytvárajú atmosféru pokoja. Okrem toho ponúkajú terasu alebo balkón s výhľadom na okolité lesy a lúky, čo pridáva na ich pôvabe a umožňuje vám cítiť sa súčasťou prírody.

  • dojlôžkové izby
  • rodinné izby
  • tematické izby
  • rodinné apartmány
  • mezonety
Relax

wellness

Užite si jedno z najkrajších a najväčších hotelových wellness centier na Slovensku. Kráčajte po úžasnej ceste oddychu na 3 podlažiach (2260 m²). Relaxujte v bazéne s protiprúdom a chŕličom, detoxikujte v 7 saunách, odpočívajte v relax zónach s horskými potôčikmi.  

Moderné vybavenie, panoramatické výhľady a vôňa dreva vám poskytnú dokonalý zážitok a vy sa môžete nechať unášať pohľadom na okolité hory, priamo z pohodlia ležadla či vírivky.

Najlepšia

voľba pre rodiny s deťmi

Raj pre deti v srdci prírody aj to je Hotel Partizán****.

Predstavujeme vám kúzelný svet, kde sa zabavia deti všetkých vekových kategórií. V hotelovom parku vzniklo úžasné detské ihrisko - Mravenisko partizána Ferda, kde sa vaše deti môžu bezpečne vyšantiť na čerstvom vzduchu.

V priestoroch hotela na vás čaká moderná detská herňa partizána Ferda s aktívnou prekážkovou dráhou, stolným futbalom, air hockey a hracími konzolami PS4.

V letnej sezóne otvárame brány nášho ANIMASTANu plného trampolín, kde sa konajú nezabudnuteľné detské dobrodružstvá s našimi profesionálnymi animátormi.

Nesmieme zabudnúť na detský bazénik, dokonalé miesto na prvé plavecké pokusy a naše family saunas, kde môže relaxovať celá rodina po dni plnom hier.

Zarezervujte si pobyt v Hoteli Partizán****, kde každý deň prináša nové dobrodružstvá a spomienky, ktoré si vaše deti budú pamätať celý život. Náš profesionálny animačný tím je tu, aby zabezpečil, že žiadny deň nebude bez radosti a smiechu. 

Verejná

doprava

Na Mýto
Zo zástavky Brezno, žel. stanica smer Mýto pod Ďumbierom
odchod o 07:40, 09:30, 11:45, 13:05 h.

Z Mýta
Zo zástavky Mýto pod Ďumbierom smer Brezno
odchod o 10:37, 13:24, 15:54, 16:17 h.

Skibus

hotela Partizán****

Na Mýto
Z Hotel Partizán**** do Mýto ski & bike
odchod v dňoch piatok - nedeľa o 09:00, 09:45, 12:00, 14:00 h.

Z Mýta
Zo zástavky Mýto ski & bike do Hotela Partizán****
odchod v dňoch piatok - nedeľa o 12:30, 14:30 h. Upozornenie: Prosíme overiť skutočný odchod skibusu telefonicky na tel. č.: 0908288560

Hostia z partnerských ubytovacích zariadení majú možnosť objednať si prepravu skibusom gratis v uvedených časoch podľa grafikonu pre minimálne 5 osôb na tel. č.: 0908288560. Mimo uvedených časov je v prípade potreby možné objednať si prepravu hotelovým multivanom za poplatok 15€ / 1 jazda na tel. č.: 048/6308813

Skibus

Horehronie

Skibus premáva podľa stanoveného grafikonu pre držiteľov Horehronie region card zdarma. Kartu získate u niektorých ubytovateľov zdarma v cene pobytu. V prípade záujmu si ju môžete zakúpiť v partnerských zariadeniach alebo priamo v turisticko-informačnej kancelárii v obci Bystrá.

Prehľad zastávok a časov

Iné možnosti

ubytovania