TO TU EŠTE NEBOLO! | MÝTO SKI & BIKE PARK

Využite jedinečnú príležitosť a strávte zimu aktívnym oddychom na Slovensku – v destináciách Podpoľanie a Horehronie. Vychutnajte si pohodový víkend v jednom zo štyroch lyžiarskych stredísk, a  zároveň využite lákavé zľavy, ktoré čakajú na tých návštevníkov, ktorí na svoju prepravu do lyžiarskych stredísk využijú víkendový skibus 4×4.

Túto zimu môžete zažiť pilotný projekt prepojenia 4 lyžiarskych stredísk a 4 regiónov skibusom 4×4. Jedná sa o slovenské regióny Novohrad, Podpoľanie a Horehronie a maďarský Salgotarján. Regióny budú cezhranične prepojené so 4 lyžiarskymi strediskami a to Ski Centrum Košútka, Ski Centrum Mýto, Ski Tále a Jasná Nízke Tatry. Víkendový skibus 4×4 bude premávať v sobotu aj v nedeľu ráno z maďarského Salgótarjánu cez 7 zastávok na Slovensku, pričom končiť bude v Krupovej na južnej strane Chopku a večer sa vráti rovnakou trasou naspäť do Maďarska. Toto turistické dopravné spojenie sa spúšťa 19.januára vďaka spolupráci Banskobystrického samosprávneho kraja a Novohradskej župy v Maďarsku a bude premávať do 24. apríla. Je ideálnou možnosťou na víkendovú lyžovačku pre všetky vekové kategórie, vrátane rodín s deťmi. Cestujúci zažijú zábavu pri večernom lyžovaní, vo freeridových zónach, v snowparkoch, občerstvenie v tradičných reštauráciách.

Jazdu skibusom je nutné objednať na e-mailovej adrese skibus@blaguss.sk viac informácii nájdete na: www.horehronie.net

Na trase skibusu 4×4 je v ponuke až na 60 km zjazdoviek!

Neváhajte a strávte svoj zimný víkend plný úžasných zážitkov na snehu s víkendovým skibusom 4×4 spojeným s neodolateľnými zľavami na skipasy v TOP lyžiarských strediskách na Slovensku. Nemusíte sa o nič starať, len nasadnúť do skibusu 4×4 vo vašom meste a o pár hodín si vychutnať bezstarostný víkend na horách.

Galéria

  • Ďalších 2 fotiek

Mohlo by vás zaujímať

novinka
19. aug 2021
2. kolo SPEN + MSR + EWS GOLD QUALIFIER
8. 8. 2021 sme sa v dobrej nálade a...
-
Dozvedieť sa viac
novinka
08. jún 2021
OTVORENIE LETNEJ SEZÓNY
VŠETKÝCH BIKEROV aj rodiny s deťmi...
-
Dozvedieť sa viac

Momentálne pracujeme na novom
e-shope. V prípade záujmu o kúpu celosezónneho skipasu nás kontaktujte na ski.myto@partizan.sk. Ďakujeme