Kalendár podujatí zima 2019/2020 | MÝTO SKI & BIKE PARK

07. 03. TATRA TEA PARTY

Tatranský čaj je legendou tatranských horských chát, kde sa jeho tradícia udržala až do súčasnosti. Príďte a degustujte niektoré zo 14. druhov tohto likéru. Ide o nenapodobiteľný rad lahodných nápojov, ktorých chuť si získa Vaše srdce.

07. 03. VEČERNÁ LYŽOVAČKA 

Nočná obloha, mráz a perfektne pripravený svah. Unikátne spojenie pre dokonalý lyžiarsky zážitok odteraz aj u nás. Ďalšou tohtoročnou novinkou v MÝTO SKI & BIKE je obľúbené večerné lyžovanie a sánkovanie.

28. 03. KRNAČKOVÉ PRETEKY 

Pozývame všetkých adrenalínových nadšencov a milovníkov ľudových tradícii.
Pripravili sme si pre Vás unikátne krnačkové preteky. Energiou nasiaknutú atmosféru spríjemní ochutnávka aperitívu značky TATRA TEA a do večerných hodín nás bude zabávať moderátor Marek Poliak a DJ Maxi.

29. 03. UKONČENIE SEZÓNY

Zimnú sezónu uzavrieme zábavou s DJ Maxi a prémiovými sektami Hubert. Ukážeme Vám, ako z nich vyrobiť rôzne farebné miešané drinky. Symbolicky pochováme lyžu a predstavíme pripravované novinky letnej BIKE sezóny.

19. 01. VEREJNÉ PRETEKY V OBROVSKOM SLALOME - HHL LESY SKI CUP 2020

Pozývame Vás na 4. ročník pretekov Horehronskej lyžiarskej ligy do MÝTO SKI & BIKE.

01. 02. KROJOVKA NA SVAHU

V spolupráci s Klastrom Horehronie si spolu pripomenieme naše tradície, zvyky a kultúru, vo farbách ľudových krojov. Čakajú na Vás Veselí chlapci z Horehronia, heligonkári, Hugánske ľadové medvede, animátori, legendárne buchty Zbojská a ďalší účinkujúci. Tešiť sa môžete aj na historickú jazdu na lyžiach a módnu prehliadku tradičných krojov.

01. 02. ODMENA ZA VYSVEDČENIE

Najlepší žiaci a študenti, u nás Vás čaká odmena za usilovnosť a svedomitú prácu. Využite jedinečnú príležitosť a lyžujte v našom Mýto SKI & Bike Centre za symbolickú cenu 5 €. Stačí, ak sa nám preukážete vysvedčením s čistými jednotkami ;-) O program a zábavu sa postará Partizán Ferdo a agentúra ViBa. 

02. 02. LAND ROVER SNOW SHOW

Podujatie ako ušité na mieru pre milovníkov zimy aj 4 kolesových miláčikov. Vyskúšate si horúce novinky z dielne LAND ROVER, športové príslušenstvo značky Rossignol, Bollé a UYN. Zahrejete sa horúcimi nápojmi a shotmi Jägermeister a súťažami v Zone X.

08. 02. STAŇ SA PRETEKÁROM A POMÔŽ

Cítite sa na svahu ako Adam Žampa alebo Petra Vlhová? Príďte otestovať svoje schopnosti na lyžiarske preteky do Mýto SKI & Bike Centra. Po pretekoch sa môžete zregenerovať v Nature Wellness Center Hotela Partizán****. A to nie je všetko! Svojou účasťou pomôžete, pretože výťažok z akcie bude použitý na charitatívne účely. 

14. 02. VALENTÍN V MÝTO SKI & BIKE 

Vezmite svoju polovičku a darujte jej zážitok k sviatku zaľúbených v príjemnom prostredí Mýto SKI & Bike Centra a Hotela Partizán****. Spečaťte svoju lásku bozkom pri kúpe lístkov a získajte: Celodennú lyžovačku a oddych v Nature Wellness Center v špeciálnej cene 1+1 grátis a ďalšie výhody. Po oddychu sme pre Vás pripravili romantickú večeru pri sviečkach s dekoráciami v príjemnej atmosfére Panorama Restaurant.

15. 02. VEČERNÁ LYŽOVAČKA A SÁNKOVAČKA S OLDIES PARTY 

Nočná obloha, mráz a perfektne pripravený svah. Unikátne spojenie pre dokonalý lyžiarsky zážitok odteraz aj u nás. Ďalšou tohtoročnou novinkou v MÝTO SKI & BIKE je obľúbené večerné lyžovanie a sánkovanie. Tento zábavný večer doplníme OLDIES PARTY s DJ.

22. 02. FAŠIANGY NA SVAHU 

Na Fašiangy sa budeme zabávať a degustovať. Atmosféru v stredisku spríjemní ľudová hudba, tradičné jedlá a fašiangové špeciality na moderný spôsob prichystá šéfkuchár Vlado Roth s tímom Hotela Partizán**** vo svojej kulinárskej show. Zasúťažíte si v rôznych disciplínach pre malých aj veľkých a program zavŕšime maškarádou na svahu. 

22. 02. VEČERNÁ LYŽOVAČKA S OLDIES PÁRTY 

Nočná obloha, mráz a perfektne pripravený svah. Unikátne spojenie pre dokonalý lyžiarsky zážitok odteraz aj u nás. Ďalšou tohtoročnou novinkou v MÝTO SKI & BIKE je obľúbené večerné lyžovanie a sánkovanie. Tento zábavný večer doplníme ochutnávkou JÄGERMEISTER a OLDIES PARTY s DJ.

29. 02. BMW na snehu BB

Predstavenie najnovších modelov z dielne BMW, skúškobné jazdy, súťaže a k tomu ochutnávka destilátov Jelínek. Náladu rozprúdi DJ.

29. 02. VEČERNÁ LYŽOVAČKA A COUNTRY VEČER  PODUJATIE ZRUŠENÉ

Nočná obloha, mráz a perfektne pripravený svah. Unikátne spojenie pre dokonalý lyžiarsky zážitok odteraz aj u nás. Ďalšou tohtoročnou novinkou v MÝTO SKI & BIKE je obľúbené večerné lyžovanie a sánkovanie. Tento zábavný večer doplníme prezentáciou regionálnych destilátov Saber destillery. Do tanca zahrá country skupina Prameň.

01. 03. BECHEROVKA PÁRTY

Kto by nemal rád lahodný, tradičný karlovarský bylinný likér? Príďte a ochutnajte miešané nápoje alebo si vychutnajte jeho pravú čistú chuť. O zábavu sa postará DJ Maxi, program a súťaže bude mať „pod palcom” ViBa agentúra a moderátor Marek Poliak.

 

Zmena programu vyhradená.
 

Galéria

Mohlo by vás zaujímať

podujatie
28. júl 2022
SPEN 14.08.2022
Slovenský pohár v ENDURE preverí...
14. aug - 14. aug 2022
Od 09:00 do 16:00
Dozvedieť sa viac
podujatie
07. jún 2022
OTVÁRAME 18.06.2022
VŠETKÝCH BIKEROV aj rodiny s deťmi...
18. jún - 30. sep 2022
Od 10:00 do 17:00
Dozvedieť sa viac

Momentálne pracujeme na novom
e-shope. V prípade záujmu o kúpu celosezónneho skipasu nás kontaktujte na ski.myto@partizan.sk. Ďakujeme