Detský bike park | MÝTO SKI & BIKE PARK

Detský BIKE PARK špeciálne prispôsobený pre najmenších.

Nič nepotrebujete priniesť, stačí prísť do detského bike parku a Vaše ratolesti sa vyšantia do sýtosti. Potrebné vybavenie Vám požičiame.

 

Priamo v stredisku sú k dispozícii 3 trate pre najmenšie detičky, ktoré si môžu vyskúšať jazdu na odrážadlách alebo bicykloch. Pre staršie deti je pripravený PUMP TRACK a tiež terénne kolobežky. Odrážadlá, detské biky aj kolobežky spolu s ochrannými pomôckami Vám zapožičiame v požičovni priamo v stredisku. 

SKÁKACÍ KOPEC, BUGINY A SUMMER TUBING

Pripravili sme pre Vás novú atrakciu pre celú rodinu. Skákací kopec poteší vaše ratolesti, ktoré sa na ňom perfektne vybláznia. Deti do 140 cm si môžu užiť jazdu na akumulátorových buginách po pripravenej trati. Zapožičanie buginy nie je zahrnuté v cene lístka na atrakcie, platí sa zvlášť - viď cenník nižšie.
Summer tubing - jazda na nafukovačke pre malých aj veľkých, počas ktorej zažijete kopec zábavy. Od leta 2022 sa na štart vyveziete na dopravom páse. Cenník nájdete TU

POŽIČOVŇA

Deti od 3 do 12 rokov 3,5 hodiny 1 deň
BE FLY Pump bike 15 € 25 €
CTM Rocky 4 10 € 15 €
CTM Jerry 2 / Kenno 14 8 € 12 €
BUBU odrážadlo 7 € 10 €
NOVÉ 2021! Bugina Hecht 7 € / 10 minút
IXS bezpečnostný set - prilba, rukavice, chránič lakťov, kolien a holenných kostí 4 € 7 €

 

 

KIDS SKILL TRAIL
A DETSKÁ TRAŤ

Pre malých jazdcov je tu Kids skill trail. Na plochej dráhe je umiestnených niekoľko drevených prekážok, ktoré majú za cieľ zdokonaliť zručnosti malých jazdcov na bicykloch. Menšie deti sa môžu na trati vyblázniť na odrážadlách.
Preteky pre súťaživých detských bikerov prebiehajú na detskej trati. Deti sa vyvezú  na štart  na dopravnom páse a potom si užívajú zábavnú trať. Pri zjazde môžu rovnako využiť bike alebo odrážalo. 

 

TERÉNNE KOLOBEŽKY
A PUMP TRACK

Teenageri hľadajúci adrenalín sa určite potešia jazde na terénnych kolobežkách. Odporúčame aj ako rodinnú aktivitu, pri ktorej zaručene vyvetráte hlavu ;-) Pre zjazd sa využíva trať ŠTARTÉR, ktorá je najmenej náročná. Terénne kolobežky spolu s ochrannými pomôckami si môžete zapožičať priamo v stredisku - pozrite si video nižšie.
PUMP TRACK nesmie v žiadnom BIKE PARKU chýbať. Pred tým, než sa rozhodnete pre jazdu na našich trailoch, absolvujete tréning na PUMP TRACKU, na ktorom sa jazdí prevažne bez pedálovania tzv. pumpovaním. Viac informácií o jazde na PUMP TRACKU nájdete vo videogalérii.

A ČO RODIČIA?

Zatiaľ čo sa Vaše deti budú preháňať po rôznych tratiach alebo budú lámať rekordy v skákaní na MAXI TRAMPOLÍNE, vy si užijete pohodu na terase našej reštaurácie
A kde nás nájdete? BIKE PARK sa nachádza priamo pri hlavnej ceste v smere Podbrezová - Bystrá - Mýto pod Ďumbierom, auto zaparkujete na rozľahlom parkovisku. Lístky si môžete zakúpiť v samoobslužnom automate, platba je možná len kartou. Otváracie hodiny nájdete TU

Teší sa na Vás tím MÝTO SKI & BIKE

 

Detský bike park Mýto pod Ďumbierom
Detský bike park Mýto pod Ďumbierom
Detský bike park Mýto pod Ďumbierom
Detský bike park Mýto pod Ďumbierom
Detský bike park Mýto pod Ďumbierom
Detský bike park Mýto pod Ďumbierom
Detský bike park Mýto pod Ďumbierom

Momentálne pracujeme na novom
e-shope. V prípade záujmu o kúpu celosezónneho skipasu nás kontaktujte na ski.myto@partizan.sk. Ďakujeme