Bike park Mýto pod Ďumbierom

Pre malých aj veľkých

Bike park trate

Summer tubing

Jazda na nafukovačke pre malých aj veľkých, počas ktorej zažijete kopec zábavy.

Prevýšenie:
23 m
Dĺžka:
120 m

Justín

ENDURO
Stredne náročný trail bez skokov a prekážok. Obsahuje prírodné nerovnosti, mechanicky upravený povrch. Kopíruje prírodné danosti kopca a lesa, ktorý ho obklopuje. Dĺžka trailu je 2,6 km.

Prevýšenie:
311 m
Dĺžka:
2.6 km

ÉroDH

DOWNHILL
Náročný trail pre skúsených jazdcov. Obsahuje klopené zákruty, odklonené zákruty, skoky, zmiešaný povrch, prejazdy lesným porastom.

Prevýšenie:
308 m
Dĺžka:
1,5 km

vonBáche

FREERIDE
Strednenáročný trail. Obsahuje klopené zákruty, skoky lavicovitého typu, mechanicky upravený povrch, nespevnený povrch, prejazdy lesným porastom.

Prevýšenie:
311 m
Dĺžka:
2 km

Štartér

Ideálny trail na zahriatie sa pre náročných aj nenáročných. Najjednoduchší trail v bikeparku obsahuje vlny, klopené zákruty, malé skoky, prejazdy po drevených prekážkach, všetko v zjednodušenej podobe. Idálna voľba na štart do bikom nabitého dňa.

Prevýšenie:
294 m
Dĺžka:
3 km

PUMPTRACK

Dráha s upraveným povrchom pre zdokonaľovanie zručností všetkých jazdcov na bicykloch. Jazdí sa prevažne bez pedálovania tzv. pumpovaním.

Prevýšenie:
Dĺžka:
1 km

Skill trail

Dráha s upraveným povrchom pre zdokonaľovanie zručností jazdcov na bicykloch.

Prevýšenie:
0
Dĺžka:
500 m

Kidytrail

Pre najmenších jazdcov a pretekárikov na bicykloch je tu DETSKÁ TRAŤ. Na začiatok trate sa pohodlne vyvezú na posunvom páse. 

Prevýšenie:
10
Dĺžka:
350 m

O bikeparku

Si úplný začiatočník alebo freerider a downhiller? Čokoľvek očakávaš, splníme tvoj sen o perfektom zjazdovom bicyklovaní. Nezáleží na tom, koľko máš rokov! Pripravili sme trate s rôznou obtiažnosťou pre všetky vekové kategórie. 

Spolu s bicyklom sa vyvezieš na 4-sedačkovej lanovke na štart. Okrem zjazdových tratí je v stredisku k dispozícii požičovňa bicyklov, kolobežiek, odrážadiel, požičovňa cyklo príslušenstva, servis a MTB škola.

Po perfektnom výkone určite vyhladneš, kalórie môžeš doplniť v reštaurácii s terasou. Môžeš sa kochať pohľadom na zdolanú trať a cítiť sa ako víťaz.

PREČÍTAJTE SI PRÍBEH STREDISKA

 

PREVÁDZKOVÝ PORIADOK     PREHLÁSENIE BIKERA

 

Po trailech přes hory 2022

Momentálne pracujeme na novom
e-shope. V prípade záujmu o kúpu celosezónneho skipasu nás kontaktujte na ski.myto@partizan.sk. Ďakujeme