Atrakcie | MÝTO SKI & BIKE PARK

DETSKÁ HERŇA S DOZOROM

Ak Vaše ratolesti omrzí lyžovanie, ale naopak Vy si chcete dosýta užiť náš kopec zábavy, neváhajte a oslovte nás. V Reštaurácii pod svahom sme pre Vás v zimnej sezóne 2019 / 2020 pripravili detskú herňu s animátorom Adamom.
Počas víkendov a prázdnin sa môžu detičky dosýta vyblázniť pri hrách a rôznych aktivitách. Cena vstupného je 3 €, hradí sa v pokladni reštaurácie. V herni sa preukážete dokladom o zaplatení a detičky dostanú náramok.  
S inštruktormi na svahu alebo v herni s animátorom..
..o Vaše deti sa postaráme ;-)
 

PARAGLIDING

V prípade priaznivého počasia je MÝTO SKI & BIKE ako stvorené pre paraglidingové lety.
chcete si vyskúšať túto adrenalínovú aktivitu? Objednávky na tel. č.: 0917 752 959 alebo e-mailom: janikhormonik@gmail.com        
Tešíme sa na Vás :-)
 

AJAX FARMA

Ajax farma sa nachádza vo vzdialenosti 200 m od strediska. Osloví tak dospelých, ktorí si tú nájdu jazdecké kone, ako aj deti, na ktoré tu čakajú obľúbené poníky. Návštevu Ajax Farmy, ktorá sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí, odporúčame najmä rodinám s deťmi, ktoré si jazdenie na koni zaručene naplno užijú.
Okrem jazdeckých koní a poníkov na našej farme uvidíte MINI ZOO zvieratiek ako sú sliepočky, kohútiky, kuriatka, ovečky a brančeky, kozičky, moriaky a morky, húsky, zajačiky, kravičky, teliatka a niekoľko párov holubov. Ajax farma je v prevádzke celoročne.

Využiť služby Ajax farmy môžete denne v čase:  10:00  -  16:00 hod.

CENNÍK AJAX FARMA

TYP TRVANIE CENA
Jazdenie na koni 60 minút 17 €
Jazdenie na koni 30 minút 10 €
Jazdenie na poníkovi 30 minút 10 €
Jazdenie na poníkovi 15 minút 7 €
Jazdenie na poníkovi 1 okruh 3 €

 

MAXI TRAMPOLÍNA

Pre všetky deti, ale aj dospelých, ktorí neobľubujú zjazdové bicyklovanie a chcú sa hlavne zabaviť sme pripravili MAXI TRAMPOLÍNU. Dosýtosti sa môžete vyskákať počas prevádzky MÝTO SKI & BIKE. Cenník nájdete TU

 

 

DOBRODRUŽNÝ CHODNÍK PARTIZÁNA FERDA

 

Pripravujeme, bližšie informácie už čoskoro. 

 

 

FLYING DART

 

Pripravujeme, bližšie informácie už čoskoro.

Galéria

Momentálne pracujeme na novom
e-shope. V prípade záujmu o kúpu celosezónneho skipasu nás kontaktujte na ski.myto@partizan.sk. Ďakujeme