Rodinné ATRAKCIE | MÝTO SKI & BIKE PARK

 

 

LETNÝ TUBING

Pripravili sme pre Vás zábavnú atrakciu pre celú rodinu. Jazda na nafukovačke pre malých aj veľkých, počas ktorej zažijete kopec zábavy.
Čo skoro sa vyveziete aj s nafukovačkou na dopravnom páse až ku štartu. Cenník nájdete TU

 

SKÁKACÍ KOPEC

Mega veľký nafukovací skákací kopec, ktorý bude krytý, aby si Vaše ratolesti užili šantenie v každom počasí.

 

BUGINY

Deti do 140 cm si môžu užiť jazdu na akumulátorových buginách po pripravenej trati. Zapožičanie buginy nie je zahrnuté v cene lístka na atrakcie, platí sa zvlášť, viď cenník.

 

MAXI TRAMPOLÍNA

Pre všetky deti, ale aj dospelých, ktorí neobľubujú zjazdové bicyklovanie a chcú sa hlavne zabaviť sme pripravili MAXI TRAMPOLÍNU. Dosýtosti sa môžete vyskákať počas prevádzky MÝTO SKI & BIKE. Cenník nájdete TU

 

KIDS SKILL TRAIL
A DETSKÁ TRAŤ

Aj pre najmenšie detičky sme pripravili Kids skill trail. Je to dráha s upraveným povrchom pre zdokonaľovanie zručností malých jazdcov na bicykloch. Menšie deti sa môžu na trati vyšantiť na odrážadlách.
Na začiatok detskej rate sa deti vyvezú za lanovkou a pri zjazde môžu rovnako využiť bike alebo odrážalo. Požičovňa detských bicyklov a odrážadiel spolu s ochrannými pomôckami je priamo v stredisku ;-)

 

TERÉNNE KOLOBEŽKY
A PUMP TRACK

Rodinná aktivita, pri ktorej zaručene vyvetráte hlavu ;-) Odporúčame teenagerom a aktívnym rodičom. Terénne kolobežky si môžete zapožičať priamo v stredisku. https://www.youtube.com/watch?v=ZyNe-RJqS_s
PUMP TRACK nesmie v žiadnom BIKE PARKU chýbať. Pred tým, než sa rozhodnete pre jazdu na našich trailoch, absolvujete tréning na PUMP TRACKU, na ktorom sa jazdí prevažne bez pedálovania tzv. pumpovaním. Viac informácií vo videu: https://www.youtube.com/watch?v=MOEf0Bpg2Ic

 

AJAX FARMA

Ajax farma sa nachádza vo vzdialenosti 200 m od strediska. Osloví tak dospelých, ktorí si tú nájdu jazdecké kone, ako aj deti, na ktoré tu čakajú obľúbené poníky. Návštevu Ajax Farmy, ktorá sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí, odporúčame najmä rodinám s deťmi, ktoré si jazdenie na koni zaručene naplno užijú.
Okrem jazdeckých koní a poníkov na našej farme uvidíte MINI ZOO zvieratiek ako sú sliepočky, kohútiky, kuriatka, ovečky a brančeky, kozičky, moriaky a morky, húsky, zajačiky, kravičky, teliatka a niekoľko párov holubov. Ajax farma je v prevádzke celoročne.

Využiť služby Ajax farmy môžete denne v čase:  10:00  -  16:00 hod.

CENNÍK AJAX FARMA

TYP TRVANIE CENA
Jazdenie na koni 60 minút 25 €
Jazdenie na koni 30 minút 15 €
Jazdenie na poníkovi 30 minút 15 €
Jazdenie na poníkovi 15 minút 10 €
Jazdenie na poníkovi 1 okruh 6 €
Mini ZOO 1 osoba 1 €


 

V ZIME: DETSKÁ HERŇA S DOZOROM

Ak Vaše ratolesti omrzí lyžovanie, ale naopak Vy si chcete dosýta užiť náš kopec zábavy, neváhajte a oslovte nás. V Reštaurácii pod svahom sme pre Vás v zimnej sezóne 2019 / 2020 pripravili detskú herňu s animátorom Adamom.
Počas víkendov a prázdnin sa môžu detičky dosýta vyblázniť pri hrách a rôznych aktivitách. Cena vstupného je 3 €, hradí sa v pokladni reštaurácie. V herni sa preukážete dokladom o zaplatení a detičky dostanú náramok.  
S inštruktormi na svahu alebo v herni s animátorom..
..o Vaše deti sa postaráme ;-)

PARAGLIDING

V prípade priaznivého počasia je MÝTO SKI & BIKE ako stvorené pre paraglidingové lety.
chcete si vyskúšať túto adrenalínovú aktivitu? Objednávky na tel. č.: 0917 752 959 alebo e-mailom: janikhormonik@gmail.com        
Tešíme sa na Vás :-)

Momentálne pracujeme na novom
e-shope. V prípade záujmu o kúpu celosezónneho skipasu nás kontaktujte na ski.myto@partizan.sk. Ďakujeme

Galéria